Bambu Halı Yıkama Tuzla

Bambu Halı Yıkama Tuzla

Bambu halı yıkama tuzla hizmetleri, profesyonel ekipmanlar ile sizlere hizmet sunar. Kir birikimi halılarda olduğu gibi kilimlerin ve bambu halıların da ömrünü kısaltır, ayakkabıların ve terliklerin içinde biriken mikro kum tanecikleri ile halı lifini bozan, ipliklere zarar veren ve aşınmasını hızlandıran ve iyiliğini bozan aşındırıcı unsurlardır. Halı böylece görünüm ve yumuşak dokusunu kaybeder.  Halıları periyodik olarak yıkamak önemlidir, bu mantarların, evcil hayvan varsa bu durumdan oluşan pirelerin ve mikroorganizmaların çoğalmasına neden olan halı liflerinin korunmasına yardımcı olacaktır. Halıların uygun şekilde temizlenmesi uzman profesyoneller tarafından kullanılan belirli ürünlere ve ekipmanlara bağlıdır. Bambu halı yıkama Tuzla şubemiz halılara zarar vermeden tatmin edici bir temizlik sonucu elde etmek için tüm uygun halı yıkama prosedürlerini gerçekleştirecek kalifiye personellere sahiptir.

Bambu Halı Yıkama Tuzla Firmaları

Genellikle halılar Bambu halı yıkama Tuzla olarak tesisimizde süpürülür ve yıkanır, doğru temizleme yönteminin kullanılabilmesi için halının ölçü ve model gibi özelliklerini detaylandıran eksiksiz bir çizelge hazırlanır. Genellikle kuru halı yıkama ve geleneksel halı yıkama kullanılmaktadır. Kuru halı temizleme: Halıların yüzeyine, dairesel hareketlerle fırçalayarak kir ve kiri temizleyen endüstriyel yıkayıcı kullanılarak bir şampuan uygulanır, daha sonra bir önceki işlemde şampuan ve gevşek kalıntıları emmek için bir aspiratör kullanılır.  Bu işlem, geleneksel yıkama ile solan veya lekelenebilen ithal halılar için uygundur. Geleneksel halı yıkama: Halıların yüzeyine, dairesel hareketlerle fırçalayan ve kiri temizlerken köpük oluşturan endüstriyel bir yıkayıcı kullanılır. Seyreltilmiş kir ile birlikte ürünleri emen sıvı çıkarıcı ile işlem yapılır.

Bambu Halı Yıkama Tuzla Hizmetleri

Etkin temizlemeyi garanti eden yüksek devirli, uygun ekipmanlarla halının ovuşturulması ve flotasyon etkisine sahip bakteri  ve mikrop öldürücü ürünler, halı dokumalarındaki tüm kirlerin alınmasında etkilidir. Ovmadan sonra, uzman profesyonellerimiz, kullanılan kiri ve ürünleri temizlemek için durulama ekipmanını kullanır. Kuruma süresinden sonra yumuşak ve hoş bir koku koyarak işlemi bitiriyoruz. Bambu halı yıkama Tuzla şubesini tercih etmenin size birçok avantajı vardır.

Halı Yıkamanın Avantajları

  • Tamamen temiz halı, sağlığa zarar veren akar ve bakterilerden arındırılmış;
  • Halınızın rengi, yapısına zarar vermeden yenilenir;
  • Periyodik yıkama, halınızın ömrünü uzatır ve korur;
  • Geri dönüşü olmayan lekelerin oluşumunu engeller;
  • Rahatlık ve esenlik hissi;
  • Kokular ve rahat bir atmosfer;

Halılarınızın yıkanmaz zamanı geldiyse bize güvenebilirsiniz. İrtibat numaramızdan iletişime geçmeniz halinde kirli halılarınız adresten teslim alınır.

 

 

Önceki Yazı
Yeni Yazı