Hakkımızda

İnci Halı Yıkama Biz Kimiz?

İnci Halı Yıkama 2002 yılında İstanbul, Pendik’te faaliyetine başlamıştır. Pendik Halı yıkama ile sektöre atılan İnci Halı Yıkama, Stor Perde Yıkama, Yorgan Yıkama, Yün Halı Yıkama, Bambu Halı Yıkama ve El dokuma Halı Yıkama hizmetleri de vermektedir. Yaklaşık 20 yılın verdiği tecrübe, yenilikçi yaklaşım, en iyiyi hedefleme ve profesyonel ekibi ile sektörde öncü firma haline gelmiştir. Son teknoloji halı yıkama makineleri ile rakiplerine örnek olmuştur. Halı yıkama makineleri ve yeni yöntemler için sürekli bir arayış halinde olan İnci Halı Yıkama AR-GE çalışmalarına önem vermektedir.

Müşteri memnuniyetini ve temizliği kendine görev edinen firmamız, müşterilerine en doğru şekilde yardımcı olmaktadır. Müşterilerinin evlerinden aldığı eşyaları kısa zamanda yıkayıp teslim etmektedir. Verdiği teslimat süresini aşmayıp, söz senettir ilkesi ile müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. İnci Halı Yıkama, teslim aldığı tüm eşyalar kendi garantisindedir.

Halılar bir evin en çok kirlenen eşyasıdır. Bu nedenle titizlikle ve özenle yıkanmalıdır. Bilinçsiz bir şekilde halınızın yıkanması hem halınızın kullanım ömründen hem de sağlığınızdan ödün vermeniz anlamına gelir. Kaynarca Halı Yıkama halınızdaki, kıl, tüy, ölü deri, toz ve bakterileri en iyi şekilde temizleyerek, güzel parlak görüntüsünün yanında tertemiz bir halıyı sizlere sunar.

İnci Halı Yıkama, yıkadığı halıların ipliğine, kumaşına ve cinsine göre (Yün halı yıkama, bambu halı yıkama, el dokuma halı yıkama gibi)  farklı yıkama metodu geliştirmiştir. Genellikle yıkama esnasında soğuk su kullanan firmamız, sıcak suyun halı ipliklerine zarar verdiğini tespit etmiş ve soğuk su ile yıkamaya başlamıştır. Halıları kesinlikle tazyikli (basınçlı) su ile yıkamamaktadır. Tazyikli su halı dokusuna zarar vermekte ve halıyı bozmaktadır. Halıları yıkamak için doğru temizleyici kimyasalları kullanır, halıları yıkamadan önce mutlaka tozdan arındırır bu sayede temizliği en üst seviyelere çıkarır. Yıkadıktan sonra en iyi şekilde durulayıp kurulayan firma evinize tertemiz olan ve yepyeni görünen halılarınızı göndermektedir.

Tüm Kavakpınar halı yıkama işlerinin yanı sıra, Stor Perde Yıkama ve Yorgan Yıkama hizmeti de vermektedir. Stor perdelerinizi bozmadan anti bakteriyel kimyasallar ile soğuk suda yıkar. Üzerindeki lekeleri çıkarır ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Bu sayede evinize veya ofisinize yepyeni görünen ve tertemiz olan stor perdeler temiz bir hava katar. Yorganlarınızı da aynı titizlikte yıkar. Önce ılık suda , ardından soğuk suda yıkama yaparak temizliği en üst seviyelere çıkarır. Ardından hiç bir şekilde deterjan ve temizleyici kalıntısı bırakmadan durular. Yıkamayı soğuk su ile yaparak yünlerin esnekliklerinin kaybolmamasını sağlar.

İnci Halı Yıkama tüm temizleyici kimyasallarını, deterjanlarını bitkisel bazlı deterjan tercih eder. Bu sayede halılarınızın, yorganlarınızın ve perdelerinizin yapısını bozmadan yıkar.

Tüm bu işlemler bittikten sonra eşyalarınız sizlere teslim edilmeden önce kalite kontrol ekibimiz tarafından denetlenir ve temizliği garanti edilir. Bu sayede müşteri memnuniyetini her zaman garantiler ve ön planda tutar.

 

İnci Halı Yıkama, İstanbul’un Anadolu yakasından, perdelerinizi ve yorganlarınızı alıp kısa süre içinde yıkayıp teslim eder. Tercihinize göre Pendik’teki şubemize eşyalarınızı kendiniz teslim ederek bizleri ziyaret edebilir, tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile tanışabilir, makinelerimizi görebilir ve çayımızı içebilirsiniz. Bilgi almak ve halılarınızı evinizden alıp temizlememiz için bizi aramanız veya sitemiz üzerinden mesaj atmanız yeterlidir.