İnci Halı Yıkama – Kartal Yakacık

Kartal Yakacık şubesi İnci halı yıkama olarak uzun ömürlü memnuniyetler kazanmayı hedef edindik.  İnci halı yıkama, İstanbul’da faaliyet göstermektedir. İnci halı yıkama olarak müşterilerimize temizlik konusunda geniş kapsamlı hizmetler vermekteyiz. Son teknoloji olan yıkama makinelerimiz ve temizlik aparatlarımız gün geçtikçe siz değerli müşterilerimiz için gelişmekte ve yenilenmektedir.  Kartal Yakacık şubemizde Kartal Yakacık stor perde yıkama, Kartal Yakacık yorgan yıkama, spor, klasik, overlok kenar, deri, yün ve el dokuması halı çeşitlerini yıkama gibi temizlik seçenekleri mevcudu ile her zaman hizmet verilmektedir. Birbirinden özel yıkama işlemi gerçekleştirilecek eşyalarınızın tamamı bitkisel şampuanlar ile tamamen hijyenik ve temiz ortamımızda yıkanmaktadır. Kartal Yakacık şubemizde verilen hizmetlerden örnek verecek olursak:

kartal Yakacık Halı Yıkama

Kartal Yakacık şubesi olarak halılarınızı vermiş olduğunuz adresten teslim alarak, temizliğine ve hijyenine özen göstererek halılarınızı son teknoloji ürünlerimizle temizliyor, kurutma makinelerimiz sayesinde, temizleme işleminden sonra en kısa sürede tekrar adresinize teslim ediyoruz. İnci halı yıkama olarak halılarınızın sorunlu ve kirli halinden anlayan özenli ve düzenli çalışan, yaptığımız işi severek yapan güler yüzlü personeli ile Kartal Yakacık da güvenilir tek adres. Halılarınız sanki yeniden paketinden çıkmış gibi yepyeni ve tertemiz bir şekilde adresinize teslim edilir. Her temizleme işlemimizde olduğu gibi halı temizleme işleminde de daha özel hassasiyet gerektiren halı türleri vardır. Bunlara örnek verecek olursak; el dokuma halılar ve yün halıların temizliği diğer halı modellerine göre daha tefarruatlıdır. Böyle olmasının sebebi yapılarından dolayı boyaları akabilir. Daha itinalı bir çalışma ile maddi ve maneviyatı yüksek olan değerli halılarınıza zarar verecek hiçbir kimyasal madde uygulamamaktayız. Yıkama aşamasında ki kullanılan su çok yüksek derece de sıcak olmamalıdır. Suyu çok fazla kullandığımız takdirde yün veya el dokuması olan halılarınızın narin dokuları kopma yanma veya çekme yapabilir.

Kartal Yakacık şubemizdeki İnci halı yıkama işletmemiz, temizliği ve bakımı yapılacak olan halılarınızı, vermiş olduğunuz adresten aldıktan sonra ücretsiz servis araçları ile alır. Halılarınız kimyasal madde barındırmayan bitkisel özlü şampuanlar kullanılarak hijyenik ve arınmış hale getirilir. Daha sonra kapalı kurutma odalarında, kurutma makineleri sayesinde zaman tasarrufu yaparak kurutma işlemi yapılan halılarınız ambalajlanarak ücretsiz servisi ile temizlik firmamız tarafından en kısa sürede teslim edilir.

kartal Yakacık  yorgan yıkama

Yorgan temizliği sağlık açısından oldukça önemlidir. Sürekli olarak kullanımda olan ve içerisinde bakteri oluşan yorganların düzenli bir şekilde aksatmadan yıkanması gerekmektedir. Elyaf yorganlar evde temizliği kolaylıkla sağlanan çamaşır makinesinde yıkaması yapılabilen yorganlardır. Yün yorganlar için aynı şeyi söyleyemeyiz. El yordamı ile ya da makinede yıkandığı taktirde çekme ve yorgan üzerinde lekelenmelere yol açar. Sorunların üstesinden gelmek ve zaman tasarrufu yapmak için İnci halı yıkama kartal Yakacık şubemize teslim edilen yorganlarınız öncelikle yüzde oluşan lekelenmelerinden kurtulmak için leke çıkarma uygulaması yapılmaktadır.  Sonrasında ise kurutma işlemine geçilir. Yorganlarınız nemli ya da yaş kalırsa yüzde lekelenmelerin oluşması kaçınılmazdır. Bunların yanı sıra nemli kalan yorgan tekrar bakteri oluşumuna ve kötü koku oluşumuna yol açacaktır. Derinlemesine temizleme işlemi ve tamamen kurumuş halde teslim almanız açısından İnci halı yıkama sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

kartal Yakacık Stor perde yıkama

Stor perde temizliği hassasiyet isteyen bir işlemdir. Stor perdelerin birbirinden farklı kumaş çeşitleri olduğu için her bir kullanılan kumaşa göre temizlik yöntemleri farklılık gösterir. Yapıları gereği mekanizmalı perde çeşidi oldukları için; evinizdeki çamaşır makinesinde yıkanması mümkün değildir. Kendi imkanlarınız ile temizliğini sağlamaya çalıştığınız stor perdelerinizde istenmeden de olsa deformasyonlar oluşturabilirsiniz. . Kartal Yakacık şubemizden yola çıkan servis aracımız dilerseniz evinizden stor perdelerinizi kendileri çıkartabilirler. Şubemize gelen stor perdeleriniz toz alma işleminden sonra leke kontrolü yapılır. Lekeli olan kısımlarına özel üretim şampuanlar ile gerekli temizleme işlemleri uygulanır. Temizliği bitip hijyene kavuşan stor perdeleriniz kurutma makinelerinden geçtikten sonra havalanması için klima sistemi olan kurutma odasına alınır. .  Kurutma işleminden sonra stor perdeleriniz steril bir şekilde ambalajlanarak hazır hale getirilir.

         İnci halı yıkama kartal Yakacık şubemizde her zaman sizler için uygun fiyat garantisi ve halı yıkamada güven vaat etmekteyiz. Sizler için işini özenle yapıp her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.  İnci halı yıkama deneyimli çalışan kadrosu ile 7/24 hizmetinizde.