İnci Halı Yıkama – Pendik

İnci halı yıkama firmamız teknik altyapısı ve servis hizmeti olanakları sayesinde İstanbul’un birçok semtine olduğu gibi Pendik semtinde de hizmet vermektedir. İnci Halı Yıkama Pendik olarak, Pendik yorgan yıkama, Pendik stor perde yıkama, Pendik el dokuma halı ve Pendik yün halı yıkama ve temizleme hizmetlerinde size bir telefon kadar yakınız. İnci Halı Yıkama temizlik sektörünün önde gelen ve sıklıkla tercih edilen firmalarından biridir. İstanbul’da halı yıkama alanında büyümüş ve gelişmiş olup yatırımlarının büyük kısmını siz değerli müşterilerimiz için sunmayı hedef edinmişizdir.  Pendik bölgesinde Halı Yıkama işletmemiz, fiyatları ve hakkındaki olumlu yorumları ile tavsiye edilen, tercih listesinin başında olan bir şirkettir. İnci halı yıkama olarak hijyenini sağlamamızı istediğiniz eşyalarınızın değişik teknik ve malzeme seçimiyle ilk günkü yeni görünümüne ve temizliğine kavuşturmaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz yapılan temizleme işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve merak edilenleri açıklığa kavuşturmak isterseniz sizler için aşağıda konuyu daha detaylı aktaralım.

Pendik Halı Yıkama

Birbirinden faklı yapı ve özelliklere sahip olan halı modellerinizin uygun temizleme metotları kullanılarak uzun yıllar yeni görünümünü ve temizliğini sağlamaktayız. Halı yıkama konusunda en önemli konu kirlenmiş halının üzerinde biriken leke ve kirler zamanla halınızın dokusuna iyice nüfus etmekte ve bakteri oluşturmaktadır. Halının dokusuna ve yapısına zarar vermeden yıkanması ve hijyene kavuşturulması için profesyonel hizmeti gerektirir. İşinde uzmanlaşmış tecrübeli çalışma ekimiz tarafından halınızın türüne ve dokusuna göre uygun bitkisel ve iplik dokusunu koruyan leke çıkartıcı temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Halınızın renklerine, dokusuna ve yapısına zarar vermeden yeni alınmış gibi temizlenmesini ve hijyenik olmasını istiyorsanız Pendik şubemizdeki İnci halı yıkama firmamızı tavsiyemize ihtiyacınız var. Pendik’te ki halı yıkama firmamız, halı temizliği hususunda size bir telefon kadar uzakta olan Pendik ofisimizle iletişime geçebilirsiniz. Birbirinden faklı yapı ve özelliklere sahip olan halı modellerinizin uygun temizleme metotları kullanılır. Her bir halı modeline ayrı ayrı analiz işlemi uygulanır ve dokuları kullanılan iplik cinsine türüne göre özel şampuanlar ile temizliği yapılır. Pendik şubemizdeki İnci halı yıkama şirketimiz, yıkanacak olan halılarınızı, vermiş olduğunuz adresten alır, kimyasal madde barındırmayan bitkisel özlü şampuanlar kullanılarak temizlenmiş hale getirilir. Temizleme sonrasında, kurutma makineleri sayesinde zamandan tasarruf yaparak kurutma işlemi yapılan halılarınız ambalajlanarak ücretsiz servis imkanı ile firmamız tarafından en kısa sürede sizlere teslim edilir.

Bazı halı modelleri sizler için yıkaması ve temizliği yapılamayacak kadar zor gelebilir. Bunun içinde İnci halı yıkama olarak yine sizlerin işini hafifletecek çözümler sunmaktayız. Eğer halı modeliniz halıfleks ise iş yerleri kamu binaları gibi adreslere yerinde halı yıkama seçeneğini sunuyoruz. Vermiş olduğunuz adrese Pendik’ten özel ekipman ve temizlik malzemelerimizle tecrübeli işinde profesyonel olan çalışma ekibimizle gelmekteyiz.

Pendik Yorgan Yıkama

Kış mevsimi boyunca her gün kullanımda, vücudumuza temas halinde olan yorganlar yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte dolaplara kaldırılmakta. Yorganların raflarda yerini almadan önce temizliğinin yapılması yıkanması gerekmektedir. Yorganların yıkanması için gözle görülür kir veya leke olmasına gerek yoktur.  Yorgan üzerinde biriken kirler zamanla tamamen bütün yapıya işleyerek bakteri oluşumlarına neden oluyor. Evde yorgan temizliği genellikle zorlu bir işlemdir. Yorgan yıkamak için hem yeterli geniş alana hem de zaman açısından süreye ihtiyacınız vardır.  Evde yorgan yıkamanın tam bir temizlik sağladığı söylenemez.  İnci halı yıkama olarak, pendik yorgan yıkama hizmetini Pendik’te ki şubemizde, hem sizi büyük bir zahmetten kurtarıyor, hem de yorganlarınızın sağlığınız açısından tamamen hijyenik olmasına olanak sağlıyoruz.

Pendik Stor Perde Yıkama

Stor perdelerin temizliği üretim malzemesine ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Sizinde tahmin edeceğiniz gibi stor perdeler belli bir mekanizmaya bağlı olduklarından çamaşır makinesinde yıkanamaz. Alanında uzman olmayan kişiler tarafından temizlenmeye çalışıldığında stor perdelerde deformasyonlar ve hatta bozulmalar oluşturmaktadır. Pendik şubesinden gelen ekiplerimizin yapacağı ilk işlem stor perdelerin çıkarılması ve düzgün bir şekilde ciltlenmesidir. En önemli nokta budur çünkü çoğu yıkamacılar stor perdeyi sökerken mekanizmayı hasara uğratarak stor perdenin kullanılmamasına veya tamir edilmesine sebep olmaktadır. Stor perdeleriniz güvenli bir şekilde tecrübeli ekiplerimiz sayesinde yerlerinden çıkartıldıktan sonra barkotlanma işlemi yapılmalıdır. Barkot sisteminin nedeni diğer müşterilerimizin ürünleri ile karışmaması ve doğru kişiye teslim edilmesidir. Stor perdeleriniz Pendik şubemizde uzman kişiler tarafından yapıları ve özellikleri tespit edilerek ona göre şampuanlama ve durulama su sıcaklığı ayarlanmaktadır. Pendik stor perde yıkama işleminden sonra klimalı odalarımıza alınır ve zamandan tasarruf edilerek en kısa zamanda sizler için ambalajlanarak adresinize teslim edilir. Teslim esnasında dilerseniz stor perdelerinizi kullanım alanlarına tekrardan montajını yapma seçeneğini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.