Maltepe Halı Yıkama

 

maltepe halı yıkama firmalarıMaltepe halı yıkama firmaları, kaliteli hizmet sunmak adına en güvenilir ekipmanlarla çalışmaktadır. Evinizde kullanılan halıların dekorasyonun temel bir unsuru olduğunu biliyoruz. Bir oturma odasının, yatak odasının veya başka herhangi bir odanın ortamını halıyla daha güzel hale getirmek ve boş görünen o alanı doldurmak için hiçbir şey daha etkili olamaz. Yatak odası veya oturma odası söz konusu olduğunda, çıplak ayakla yürürken bastığımız yerin temiz olmasını isteriz. İşte burada devreye halının derinlemesine yıkanması girer. Maltepe halı yıkama bu anlamda beklentilerinizi uygun fiyatlarla karşılamaktadır. Sağlığınızı göz önünde bulundurarak, çok çeşitli halı türlerinden oluşan halıların temizliğinde eksiksiz bir hizmet sunuyoruz.

Maltepe Halı Yıkama Kurumları

Halı yıkama firması tercih ederken sadece hizmetin yerine getirilme süresini değil, uygulanan ürünlerin kalitesini ve kullanılan ekipmanların teknolojisini de dikkate almak gerekir. Maltepe halı yıkama, uzun yıllardır pazarda sunduğu çoklu hizmetlerin kalitesi ve güvenilirliği ile müşterilerini fethediyor. Ayrıca şirketimiz, maksimum verimli, toksik olmayan, bakterisit, akar ve küf önleyici ürünler kullanan bir halı temizleme şirketidir. Kullandığımız ürünler güvenlidir ve sağlığınıza zarar vermez.

Halı Yıkama Şirketimizin Temizlik Aşamaları

  • Halının süpürülmesi ve tüm toz ve gevşek kir artıklarının temizlenmesi;
  • Püskürtme;
  • Halı fırçalamak ve ürünün liflere nüfuz etmesini sağlamak için döner fırçaların kullanılması, kiri tamamen çözer;
  • Çıkarma işlemi

Halı yıkama ve temizleme şirketimiz en kaliteli ekipmanlara sahiptir. Yüksek emiş gücüne sahip vakumlama cihazı, kuru halı yıkama makinesi (yıkama için) ve leke çıkarıcı kullanılmaktadır. Halı, yüksek emiş ile tamamen vakumlanır; yüksek temizlik ve etkili kurutma için püskürtülen ürün; döner fırçalar ürünü ovalar, kiri ve olası lekeleri çözer, ekipman yüksek temizlik ürününü tamamen çıkarır.

Kaliteli Maltepe Halı Yıkama Hizmeti

Maltepe halı yıkama, çevrenin bir bütün olarak temizlenmesine yardımcı olur. Halılarının temizlenmesi, rinit, astım, dermatit ve diğer hastalıklara neden olan akar, insan ve hayvan parazitleri dahil olmak üzere mikroorganizmaların çoğalmasını azaltmaya yardımcı olur.

Halı yıkama hizmetimiz ile halıyı daha temiz hale getirmenin yanı sıra mekan daha sıcak bir hale gelecektir. Ayrıca halıları temizleyerek halının yeni gibi görüneceğini söylemek mümkün, çünkü bu tür hizmeti sunan firmamız aynı zamanda lifleri korumak, halını dokusunu yumuşak ve dayanıklı tutmakla da ilgileniyorlar. Her 6 ayda bir veya 1 yılda bir hijyen sağlanması tavsiye edilir.