Pendik Çamçeşme Halı Yıkama

Pendik Çamçeşme halı yıkama olarak Pendik bölgesinde servis hizmetlerimiz ve profesyonel çalışma ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her geçen gün gelişmekte olan teknoloji sayesinde sektörümüz içinde yenilikçi teknolojiler ile daha fazla hijyen ve temizleme makineleri sayesinde yaptığımız işlemlerin ve sizlere sunmuş olduğumuz hizmetin her zaman profesyonel olması ve sizlerin beğenisini kazanmayı amaçlamaktayız.

Pendik Çamçeşme halı yıkama olarak uzun ömürlü memnuniyetler kazanmayı hedef edindik. Çamçeşme halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

Çamçeşme Halı Yıkama

Her bir halı modeline ayrı ayrı analiz işlemi uygulanır. Yapılan analizden sonra halıların dokularında kullanılan iplik cinsine türüne göre özel şampuanlar ile temizliği yapılır. Yaşam alanlarımızın çoğu yerinde kullanımda olan halılar en çok kir toplayan ayakaltındaki eşyadır. Halılarınızın temizliğini ve hijyenini ne kadar aksatırsanız yüzeyde biriken kirler zamanla halı dibine batmaya başlayacaktır. Durum böyle olunca kendi imkanlarınız ile temizlemeye çalışıp evde yıkasanız da halılarınız istediğiniz hijyene ulaşmayabilir. Bünyemizde bulundurduğumuz halı yıkama makinelerimiz kesinlikle özel olarak %100 temizlik ve hijyen sağlamak için üretilmiştir. Halılarınızın dokularına ve yapısına zarar verecek olan kimyasal maddeleri asla kullanmayız. Pendik şubesi Çamçeşme halı yıkama olarak halı yıkamak için özel bitkisel şampuanlar kullanmaktayız. Hijyenik anti bakteriyel bir sonuç için firmamızdan tam sonuçlu hizmet alabilirsiniz. Çamçeşme halı yıkama olarak üretilen son teknoloji üstün nitelikteki yıkama makinelerini bünyemizde bulundurup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Çamçeşme Koltuk Yıkama

Yerinde Çamçeşme koltuk yıkama ekipmanımız ile bünyemizde bulundurduğumuz yıkama ve hijyen sağlamak için üretilen temizlik makinelerimiz ile vermiş olduğunuz adresinize ulaşım sağlamaktayız. Hemen işe koyularak koltuk cinsi kılıf dokusu analiz edilir. Yapılan analizden sonra uygun olan bitkisel özlü kimyasal madde içermeyen şampuan püskürtme pompasına doldurulur. Bu işlem sayesinde kısa sürede koltuklarınızın en ulaşılmaz noktalarına bile köpükleme ve deterjan uygulaması yapılmış olur. Özel yapım fırça başlığı sayesinde kir çıkartma işlemi uygulanarak koltuklarınız kirlerden arındırılıp hijyene kavuşturulur. Hijyene kavuşan koltuğa makine tekniği ile durulama yapılır. Durulama işlemi yapıldıktan sonra koltuk kurumaya bırakılır. Yerinde yıkama işlemi ile koltuk yıkama hizmeti başarı ile sonuçlanmış ve günüde teslim edilmiş olur.