Pendik Kaynarca Halı Yıkama

Pendik Kaynarca Halı  Yıkama olarak bizi tercih eden siz değer müşterilerimize Pendik Kaynarca bölgesinde hizmet vermekteyiz. Hizmet çeşitlerimiz tamamen sizlerin istediği hijyen ve sağlık konularını her yaptığımız işlemde ön planda tutmaktayız. Gün geçtikçe gelişen ve yenilenen temizlik aparatları ve yıkama makinelerimiz sayesinde size beklentilerinizin üstünde profesyonel hizmetler vermekteyiz. İnci halı yıkama Pendik Kaynarca şubesi olarak tüm halı modelleri, yorgan modelleri ve stor perde modellerinizin temizlik ihtiyacını karşılamaktayız. Şubemizde verilen hizmetlerden örnek verecek olursak:

Pendik Kaynarca Halı Yıkama

Yaşam alanımızın hemen hemen her yerinde kullanımda olan halılar en çok kirlenen eşya konumundadırlar. Halılarınızın temizlik sürelerini ne kadar aksatırsanız yüzeyde biriken kirler zamanla halı tabakasına, yani dibe batmaya başlayacaktır. Durum böyle olunca da ne kadar kendi imkanlarınız ile temizliğini sağlamaya çalışsanız da, sonuç beklediğiniz gibi olmayacaktır.  Yeterince hijyenik olmayacağı aşikardır. Bu neden ile güvenilir ve müşteri memnuniyetinin olduğu firmalar ile çalışmalısınız. Halı yıkama makinelerimiz kesinlikle özel olarak ve bu iş için olmalıdır. Kimi firmalar tazyikli su ve deterjanlar ile temizleme yapmaktadır. İnci halı yıkama Pendik Kaynarca olarak kullandığımız özel şampuanlar, halı cinsine ve türüne göre değişkenlik göstermektedir. Hiçbir zaman halınızın dokusuna ve yapısına zarar verecek işlemler yapmamaktayız. Halılarınıza zarar verecek olan kimyasal maddeler kullanmayız. Pendik Kaynarca şubesi olarak 1. Sınıf halı yıkamak için özel bitkisel şampuanlar kullanmaktayız. Hijyenik anti bakteriyel bir sonuç için İnci halı yıkama firması olarak bizlerden tam sonuçlu hizmet alabilirsiniz.  İnci Pendik Kaynarca halı yıkama olarak üretilen son derece üstün nitelikteki yıkama makinelerini bünyemizde bulundurup hizmet vermekteyiz.

Pendik Kaynarca Yorgan Yıkama

 Pendik Kaynarca Yorgan temizliği ev içerisinde pek fazla göze çarpmasa da en önemli ve dikkate alınması gereken bir konudur. Temizlikte ön planda olmasının sebebi ise; genellikle gün sonundan sabaha kadar vücudumuza temas halinde olmasıdır. Yorganlarımızın temizliğini aksattığımız takdirde gün geçtikçe biriken kirler ve bakterilerle dolu bir alanda uyumuş olmaktasınız. Yorgan temizliği türlerine göre farklı temizlik işlemlerden geçer. Elyaf cinsi yorganlar kolaylıkla evde makinede yıkanıp temizlenebilir. Fakat yün yorganlar için aynı durum söz konusu değildir. Yün yorganların yıkanması oldukça zahmetli bir süreçten geçer. Yün yorganların dış kaplama yüz kısmı ayrı, iç kısmı olan yünler ayrı işlemler gerektirir.  İnci halı yıkama Pendik Kaynarca şubesi olarak siz değerli müşterilerimizi büyük bir zahmetten kurtarmaktayız. Geniş kapsamlı servis araçlarımızla adresinizden yorganlarınızı aldıktan sonra yapılacak olan ilk işlem yorgan yüzünde ki inatçı zorlu lekelerden kurtulmaktır. Yüzeyde oluşan zorlu lekeler için özel bitkisel parfümlü şampuanlarımız ile temizleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Daha sonra yorgan içerisindeki yünlerin temizliğine geçilir. Yünlerin birbirine yapışmaması ve kalıp oluşmaması için özel olan şampuanlarımız ile temizliği sağlanır. Yorganlarınızın tamamen hijyenik olduğundan emin olduktan sonra en önemli olan kısım ise yıkanmış olan yün yorganın kurutulma işlemidir. Eğer yorgan tam anlamıyla kurutulmaz ise yün içerisinde çürümeler meydana gelebilir. Diğer bir yandan çürümeyle beraberinde kötü kokular oluşmaktadır. Tekrardan nemli kalan yün zaman içerisinde bakteri üretmeye tekrar başlar. İnci halı yıkama olarak tüm ekipmanlarımız ile oluşabilecek tüm dezavantajları ortadan tamamen kaldırmayı hedeflemekteyiz. Sizlere istediğiniz hizmeti tam sonuç sergilediğimizden emin olduğumuz da yorganlarınızı adresinize ücretsiz servis olanağımızla teslim etmekteyiz.

Pendik Kaynarca Stor Perde Yıkama

 Pendik Kaynarca Stor perde temizliği hassasiyet isteyen bir işlemdir. Stor perdelerin yapıları gereği birbirinden farklı kumaş çeşitleri olduğu için her bir kullanılan kumaşa göre temizlik yöntemleri farklılık gösterir. Kendi imkanlarınız ile temizliğini sağlamaya çalıştığınız stor perdelerinizde istenmeden de olsa deformasyonlar oluşturabilirsiniz. İnci halı yıkama olarak stor perdelerinizi Pendik Kaynarca şubemizde profesyonel ekibimiz ile birlikte yapım tarzı ve türüne göre analiz ettikten sonra son derece üstün düzey ekipmanlarımız ile stor perde yıkama işlemini yapmaktayız. Temizlik tesislerimizde ki kurutma odalarımızda muhafaza ederiz.  Kurutma işleminden sonra stor perdeleriniz steril bir şekilde ambalajlanarak hazır hale getirilir. Ücretsiz servisimiz ile adresinize teslimimiz gerçekleştikten sonra dilerseniz ekibimiz tarafından stor perdeleriniz kullanım alanlarına montelenmektedir.

 

         İnci halı yıkama Pendik Kaynarca şubemizde her zaman sizler için uygun fiyat garantisi ve halı yıkamada güven vaat etmekteyiz. Sizler için işini özenle yapıp her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.  İnci halı yıkama deneyimli çalışan kadrosu ile 7/24 hizmetinizde.