Pendik Halı Yıkama

Evlerinizin vazgeçilmezi ve evinizin en çok kirlenen eşyaları halılarınızdır. Halıların temizliği, bir evin temiz olması için önemli bir rol oynamaktadır. Sağlığımız açısından, hoş görünüş ve yaşam kalitemiz açısından halılarımız çok önemlidir. Halı temizliği işini bilen, profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Bilinçsiz bir şekilde sıradan kimyasallar ile halınızın yıkanması halınızın yıpranmasına, renginin atmasına ve kullanım ömrünün azalmasına sebep olur. İnci Halı Yıkama tam da bu noktada sizlere yardımcı olur. İşini bilen, alanında tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Halı yıkama işlemleri basit gibi görünse de kendi içinde bazı tecrübelere ve tekniklere ihtiyaç duyar. Bir halı soğuk su ile yıkanmalıdır. Sıcak su halıya zarar verir. Renkli halılarda solma yapabilir, el dokuma halılarında ve yün halılarda yıpranmalara kopmalara ve yapısının bozulmasına sebep olabilir. Halıları yıkarken kullanacağınız deterjanlar iyi ve halınızın yapısına uygun olmalıdır. Kalitesiz ve yanlış deterjan kullanmak, halınızı sarartabilir yapısını bozabilir ve renklerini ağartabilir. Ayrıca halılar yıkanmadan önce iyice çırpılmalıdır ve yıkandıktan sonra da iyice durulanmalıdır. Halıların önceden çırpılması, yıkanma esnasında ölü deriler ve tozlar gibi küçük taneciklerin halınızın iç yapısına yapışmasını engeller ve mükemmel bir temizlik için gereklidir. Halılarınız yıkandıktan sonra en iyi şekilde durulanmalı ve kurutulmalıdır, aksi halde üzerinde kalan deterjan kalıntıları halınızın zarar görmesine, sararmasına ve kötü kokmasına sebep olabilir. Ayrıca halılarınızı bitkisel şampuanlar ile yıkayarak kimyasal deterjanların vereceği zararlardan korunmuş oluyor. Halılarınızın temiz olması, güzel görünmesi ve uzun ömürlü olması bunlar gibi bu parametrelere bağlıdır. Sağlığınız için ve evinizin temiz olması için halılarınız belirli aralıklarla yıkanmalıdır. Bu işi profesyonel kişiler yapmalıdır. Aksi halde halınızın iç yapısında ve dokusunda gizlenmiş bakteri ve mikropları göremezsiniz ve halınızın temiz olduğunu düşünebilirisiniz. Halınızın yıkanmış olması temizlenmiş olması anlamına gelmez, İnci halı yıkama olarak sizlere halı temizleme hizmetini en iyi şekilde veriyoruz.

İnci Halı Yıkama olarak,  Pendik halı yıkama ve Kaynarca halı yıkama şubelerimiz ile sizlere en iyi halı yıkama deneyimlerimizi  sunuyoruz. Halılarınızı yıkadıktan sonra kontrol ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti için elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye hazırız.