İnci Halı Yıkama – Pendik Güllübağlar

İnci halı olarak Pendik Güllübağlar bölgesinde geniş servis ağı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Teknoloji sayesinde kullanmış olduğumuz yıkama makinelerimiz ve temizlik aparatlarımız gün geçtikçe siz değerli müşterilerimiz için gelişmekte ve yenilenmektedir. Böylelikle yaptığımız işlemlerin ve sizlere sunmuş olduğumuz hizmetin her zaman profesyonel olmasını amaçlamaktayız.

Pendik Güllübağlar şubesi İnci halı yıkama olarak uzun ömürlü memnuniyetler kazanmayı hedef edindik.  İnci halı yıkama, İstanbul’da faaliyet göstermektedir. İnci halı yıkama olarak müşterilerimize temizlik konusunda geniş kapsamlı hizmetler vermekteyiz. Pendik Güllübağlar şubemizde  Pendik Güllübağlar stor perde yıkama,  Pendik Güllübağlar yorgan yıkama, spor, klasik, overlok kenar, deri, yün ve el dokuması halı çeşitlerini yıkama gibi temizlik seçenekleri mevcudu ile her zaman hizmet verilmektedir.

Pendik Güllübağlar Halı Yıkama

Birbirinden faklı yapı ve özelliklere sahip olan halı modellerinizin uygun temizleme metotları kullanılarak uzun yıllar yeni görünümünü ve temizliğini sağlamaktayız. Pendik Güllübağlar şubesi olarak bu beraberliği sağlamanın en önemli noktası, halılarınıza sizin verdiğiniz değeri veren İnci halı yıkama ile çalışmaktır. Pendik Güllübağlar şubesi olarak halılarınızı evinizden teslim alıp, temizliğine ve hijyenine özen göstererek halılarınızı uygun metot da ki ürünlerimizle temizliyor, kurutma makinelerimiz sayesinde, en kısa sürede halılarınızı ambalajlayıp tekrar adresinize teslim ediyoruz.

Temizlik aşamaları, ayrıntılı ve teferruat gerektiren halı modellerine göre değişkenlik göstermektedir.  Yapısı gereği temizliğinde daha da hassasiyet gerektiren halı türleri bulunmaktadır. Yapısı gereği el dokuma halıları bazı kimyasal maddelere ve yıkama aparatlarına dayanıklı değildir. Kendi imkanlarınızla temizlemeye çalıştığınız el dokuma halıları, kullanılan aparatlar ve ürünler sonucunda halı dokusuna zarar verebilir. Yün halı yıkama işlemlerinde de bu gerçek geçerlidir. Yün halıların da yapıları gereği sıcak su ve kimyasal temizleyicilerin dokularına çoğu zaman zarar verdiği bilinmektedir. Pendik Güllübağlar şubemizdeki İnci halı yıkama şirketimiz, yıkanacak olan halılarınızı, vermiş olduğunuz adresten aldıktan sonra, kimyasal madde barındırmayan bitkisel özlü şampuanlar kullanılarak temizlenmiş hale getirilir. Temizleme sonrasında, kurutma makineleri sayesinde zamandan tasarruf yaparak kurutma işlemi yapılan halılarınız ambalajlanarak ücretsiz servis imkanı ile firmamız tarafından en kısa sürede sizlere teslim edilir.

Pendik Güllübağlar Stor perde yıkama

Stor perdeler genellikle yaşam alanlarımızda güneşlik yerine kullandığımız perde çeşididir. Çok fazla seçenek haznesi, birbirinden farklı modelleri vardır. Stor perdelerin kendilerine özgü hassasiyet gerektiren yıkama teknikleri vardır.  Alanında uzman olmayan kişiler tarafından temizlenmeye çalışıldığında stor perdelerde deformasyona uğramaktadır. İnci halı olarak stor perdelerinizin temizliği için demonte halinde teslim alıyoruz. Stor perdelerinizi temizledikten sonra klimalı odalarımızda kurumalarını sağlayarak kısa sürede teslim etmeyi amaçlıyoruz. Teslimat esnasında dilerseniz stor perdelerinizin montajını yapmaktayız.

Pendik Güllübağlar yorgan yıkama

Yorgan temizliği sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Sürekli olarak kullanımda olduğu için içerisinde bakteri oluşan yorganların düzenli sıklıklarla dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Özellikle yün yorganların hijyenine dikkat edilmeli ve temizlikleri ihmal edilmemelidir.  Bu konuda İnci halı yıkama olanaklarından yararlanmak, derinlemesine temizlik ve hijyen açısından sağlığınız için en uygun seçim olacaktır. Teknolojik gelişmeler sonucunda İnci halı yıkama olarak Pendik Güllübağlar şubemizde  Pendik Güllübağlar yorgan yıkama ve temizleme işlemlerimiz de gerçekleştirilmektedir. Yorganlarınızın tamamen derinlemesine dezenfekte edilmeleri konusunda üst düzey sonuçlara sahip özellikteki makinelerimiz, ev ortamındaki yıkama sonuçlarından daha başarılı sonuçlar çıkarmaktadır. İnci halı yıkama olarak, yorgan yıkama hizmeti olarak hem sizi büyük bir hizmetten kurtarıyor, hem de yorganlarınızın sağlığınız açısından tamamen hijyenik olmasına olanak sağlıyoruz. Yün yorganlarınızın dış astar kısımları dilerseniz yenilenmektedir. Eskimiş ya da zevkinizin değiştiği yorganınızın dış kapla örtüsü, istediğiniz boyut ve tasarım ile değiştirilme olanağı sağlanmaktadır.