Pendik Yorgan ve Battaniye Yıkama

  • Anasayfa
  • Pendik Yorgan ve Battaniye Yıkama

Evlerinizde ve işyerlerinizde kimi zaman kendimizi, kimi zaman müşterilerimizi ısıtmak için kullandığımız battaniyelerimiz aynı kıyafetlerimiz gibi sürekli yıkanmalıdır. Ayrıca yorganlarımızla da sürekli temas halinde olduğumuzdan düzenli periyotlar ile temizlenmeli veya yıkanmalıdır. Uyurken ve dinlenirken üstümüze örttüğümüz yorganlarımız tozlardan ve bizlerden etkilenip kirlenebilirler. Kirlenmeleri renk değişimine, kokmasına ve mikrop yaymasına neden olur. Sürekli temizlenmesi  sağlığımız açısından önemlidir.

Evlerinizde de temizliğini yapabildiğiniz yorganlar temizliği için, büyük çamaşır makinesine, kurutmak için geniş ve havadar bir ortama ve sizlerin değerli zamanına gerek duyar. Ayrıca doğru deterjanlar ile yıkanmadığı taktirde yünleriniz sertleşebilir ve düzgün kurutulmadığı taktirde yorgan ve battaniyeleriniz kokabilir ve mikrop saçabilir.Dışarıda yorgan ve battaniyelerinizi yıkatabilirsiniz. Ancak bedeninizi soğuktan koruyan eşyalarınızı yıkaması için güvenilir bir firma bulmanız şarttır. İnci Halı Yıkama, tecrübesi ve garantisi ile sizlere yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmetini en iyi şekilde vermektedir. Pendik yorgan yıkama, Pendik battaniye yıkama ve  Kavakpınar yorgan yıkama, Kavakpınar battaniye yıkama atölyelerimizde yorganlarınızı ve battaniyelerinizi evinizden alıp ve yıkayıp paketleyip sizlere yepyeni bir şekilde teslim ediyoruz.

Yorgan ve Battaniyeleri Nasıl Yıkıyoruz?

Öncelikle gelen yorgan ve battaniyelerinizi, yapısına ve cinsine göre ayrıştırıyoruz. Ardından toz alma makinelerimizde, kaba kirlerinden, tozlarından arındırıyor ve yıkama öncesi hazırlıklarını yapıyoruz. Yorgan ve battaniyenizde bulunan belirgin leke ve kirleri tespit ediyor, ve onlara uygun deterjanları belirliyoruz. Daha sonra sanayi tipi ve son teknolojik büyük yıkama makinelerimizde, yorganlarınız ve battaniyeleriniz için ayrı ayrı derece ve yıkama devri belirleyip yıkamaya başlıyoruz. Yıkamanın ardından bol su ile yaklaşık 1300 devirde duruluyoruz. Ardından tamamen kapalı kurutma odalarımızda, klimalar yardımı ile 38 c° – 41 c° arasında yorgan ve battaniyelerinizi kurutuyoruz. En son kontrolünü yapıp, paketleyip sizlere kullanılmak üzere gönderiyoruz.