İnci Halı Yıkama – Pendik Kurtköy

Vermiş olduğumuz temizlik hizmetleri neticesinde müşterilerimizin gözünde başından beri hijyenik ve kurumsal bir yapı ile kalmış bulunmaktayız. Müşterilerimizin bizi tercih etme nedenlerinin başında her daim İnci halı yıkama deneyimli çalışan kadrosu ile işimizi özenle yapıp güven vaat etmekteyiz.  Pendik Kurtköy şubesi olarak müşterilerimize her zaman en güzel hizmeti tecrübeli ekibimiz ile vermeye çalışmaktan mutluluk duymaktayız. İnci halı yıkama olarak sizlere kalitenin en iyisini vermeye çalışmaktayız.

  İnci halı yıkama adı altında olan Pendik Kurtköy şubesi içinde bulunan tüm Pendik Kurtköy halı yıkama, Pendik Kurtköy perde ve yorgan çeşitleri olmak üzere, birbirinden özel yıkama işlemi gerçekleştirilecek eşyalarınızın tamamı bitkisel şampuanlar ile tamamen hijyenik ve temiz ortamımızda yıkanmaktadır. Pendik Kurtköy Şubemizde verilen hizmetlerden örnek verecek olursak:

Pendik Kurtköy Stor Perde Yıkama

Yapıları gereği mekanizmalı perde çeşidi oldukları için; evinizdeki çamaşır makinesinde yıkanması mümkün değildir. Pendik Kurtköy şubemizden yola çıkan servis aracımız dilerseniz evinizden stor perdelerinizi kendileri çıkartabilirler. Şubemize gelen stor perdeleriniz toz alma işleminden sonra leke kontrolü yapılır. Lekeli olan kısımlarına özel üretim şampuanlar ile gerekli temizleme işlemleri uygulanır.

Yıkama bölümüne gelen stor perdeleriniz son sistem otomatik makinelerde, perdelerinizin dokusuna uygun şampuanlar ile yıkanır. Temizliği bitip hijyene kavuşan stor perdeleriniz kurutma makinelerinden geçtikten sonra havalanması için klima sistemi olan kurutma odasına alınır. .  Kurutma işleminden sonra stor perdeleriniz steril bir şekilde ambalajlanarak hazır hale getirilir. Ücretsiz servisimiz ile adresinize teslimimiz gerçekleştirilir. Dilerseniz ekibimiz tarafından stor perdeleriniz kullanım alanlarına tekrar takılır.

Pendik Kurtköy Halı Yıkama

Zemin üzerinde biriken toz, kir kalıntıları, yiyecek ve içecek kalıntıları, bakteriler ve başka birçok kirletici madde zamanla halınızın dokularına derinlemesine işlemektedir. Kirlendiği için veya eskidiği için halınızın değiştirilmesi oldukça maliyetli olabilir. Halılarınızı değiştirmek yerine halı, kilim gibi eşyaları öncelikle profesyonel halı yıkama firmalarına yıkatılmalıdır.  Bu işlem, daha az maliyetlidir ve halının görünümünde farklılık gösterecektir. Yün halılar yapıları gereği değerli halılardır. Bu nedenle halılarınızın temizliğini yaptıracağınız firmayı çok iyi seçmemiz gerekmektedir. Maddiyatından ziyade manevi değerinin daha çok olduğu değerli antik halılarınız olabilir. Özellikle bu tarz halılarınızın temizliğinde kötü sonuçlar almamak için bu işi yapan tecrübeli ve gerekli ekipmanlara sahip firmaları tercih etmelisiniz.

Yün halılar kendi imkanlarınızla ev ve bahçe ortamında yıkanmaması gerekmektedir. Çünkü yıkanan halının suyu derinlemesine akıtılmaz ise, halı kök boya içerdiğinden renk verecektir. Böylelikle yapısı ve dokusu bozulmuş olacaktır. Bu şekilde renkleri akmış halılarınız varsa İnci Halı Yıkama bünyesinde bu halıların renkleri ve şekilleri eski haline getirilip onarılmaktadır. Halının yapısında bozulma denince en sık bilinen problem,  zamanla saçakların kopması ya da halının renklerinin değişmesi bozarmasıdır. Bu tarz sorunlar genellikle el dokuması halılarda yaşanmaktadır. El dokuma halılarının birbirinden farklı yapılara sahip olan çeşidi bulunmaktadır. Yün olanlar, pamuk olanlar ve ipek olanlar vardır.

El dokuma Halı Yıkama işlemi temizliği sırasında hassasiyet isteyen halılardır. Temizleme işlemlerinin yapıldığı Pendik Kurtköy şubemize giren El dokuma Halı cinsine göre ayırt edilir, toz alma aşamasından sonraki aşama halıyı yıkama makinelerine alınır. El dokuma halı için özel olarak dikkat ve itana ile birer birer gözlemlenerek özel olarak hazırlanan El Dokuma Halı Yıkama bitkisel şampuanlarla yıkanır. El dokuma halının hassasiyetine göre işlem süreleri değişir. El dokuma halılarda ve yün halılarda Kök boya olması gerekmektedir.  Kökboyasının en büyük özelliği eskidikçe daha güzel bir görünüm elde etmesidir.

Halı sıkma makineleri evlerimizde bulunan çamaşır makinelerinin biraz daha büyük çaplısı gibidir. Halılar rulo şeklinde makineye verilir. Makine yüksek devirde çok hızlı bir şekilde döndüğünden halıdaki suyu dışarı atmaktadır. Makineden çıkan halı %98 kuru olarak çıkmaktadır. Kapalı odalarımızdaki klimalı bölgeye götürülerek asılır ve kurutma, havalandırma işlemi yapılır. Kurutma işlemi yapılan halılarınız ambalajlanarak ücretsiz servisi ile temizlik firmamız tarafından en kısa sürede teslim edilir.

Pendik Kurtköy Yorgan Yıkama

Yorganlarımızın temizliğini aksattığımız takdirde gün geçtikçe biriken kirler ve bakterilerle dolu bir alanda uyumuş olmaktasınız. Yüzeyde oluşan zorlu lekeler için özel bitkisel parfümlü şampuanlarımız ile temizleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yorganlarınızın tamamen hijyenik olduğundan emin olduktan sonra en önemli olan kısım ise yıkanmış olan yün yorganın kurutulma işlemidir. Eğer yorgan tam anlamıyla kurutulmaz ise yün içerisinde çürümeler meydana gelebilir.

Biz İnci halı yıkama olarak tamamen hijyenini sağladığımızdan emin olduğumuz yorganlarınızı ambalajlayıp parfümlü bir şekilde adresinize teslim etmekteyiz. İnci halı yıkama Pendik Kurtköy şubemizde yorgan yıkama fabrikamız hijyene fazla önem veren bir firmadır.

Profesyonel yorgan yıkama işlemlerinde makineler hep aynı yöne doğru dönerek sıkma işlemi yaptıklarından yorganlarınızda herhangi bir deformasyon ile karşılaşılmaz. Kurutma makineleri sonucunda Pendik Kurtköy şubemizden çıkan yorganlar,  yeni ütülenmiş gibi dümdüz olarak çıkarlar. Yorgan yıkama aşamalarında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel olup, kesinlikle kimyasal madde içermez.  İnci halı yıkama olarak, yorgan yıkama hizmeti olarak hem sizi büyük bir hizmetten kurtarıyor, hem de yorganlarınızın sağlığınız açısından tamamen hijyenik olmasına olanak sağlıyoruz.