İnci Halı Yıkama – Pendik Kavakpınar

İnci halı olarak siz değerli müşterilerimize Pendik Kavakpınar bölgesinde geniş servis ağı ile hizmet vermekteyiz. Son teknoloji olan yıkama makinelerimiz ve temizlik aparatlarımız gün geçtikçe siz değerli müşterilerimiz için gelişmekte ve yenilenmektedir. Böylelikle yaptığımız temizleme işlemlerinin ve sizlere sunmuş olduğumuz hizmetin daha profesyonel olmasını amaçlamaktayız.

Kısa zamanda kazanç sağlamaya değil, uzun ömürlü memnuniyetler kazanmayı hedef edindik.  İnci halı yıkama, İstanbul’da faaliyet göstermektedir. İnci halı yıkama olarak bizi tercih eden müşterilerimize temizlik konusunda geniş kapsamlı hizmetler vermekteyiz. Pendik Kavakpınar şubemizde Pendik Kavakpınar stor perde yıkama, Pendik Kavakpınar yorgan yıkama, spor, klasik, overlok kenar, deri, yün ve el dokuması halı yıkama gibi temizlik seçenekleri mevcudu ile her daim hizmetinizdedir.

Pendik Kavakpınar Halı Yıkama

Tamamen kişiselleştirdiğiniz halı modellerinizin uygun temizleme metotları kullanılarak uzun yıllar sizinle kalmasını sağlamaktayız. Pendik Kavakpınar halı yıkama müşteri memnuniyeti ve bu beraberliği sağlamanın en önemli noktası, halılarınıza sizin verdiğiniz değeri veren İnci halı yıkama ile çalışmaktır. Pendik Kavakpınar şubesi olarak halılarınızı evinizden teslim alarak, temizliğine ve hijyenine özen göstererek halılarınızı son teknoloji ürünlerimizle temizliyor, kurutma makinelerimiz sayesinde, temizleme işleminden sonra en kısa sürede tekrar adresinize teslim ediyoruz.

Halı yıkama konusunda yapılacak olan temizlik aşamaları ayrıntılı ve teferruat gerektiren halı modelleri ile değişkenlik göstermektedir. Fabrika çıkışlı halılardan ziyade, temizliğinde daha da hassasiyet gerektiren halı türleri vardır. Örneğin el dokuma halıları bazı kimyasal maddelere dayanıklı değildir. Evde temizlemeye çalıştığınız el dokuma halıları, kullanılan malzemeler ve ürünler sonucunda halı dokusuna zarar vermektedir. Yün halı yıkama işlemlerinde de içinde bu gerçek geçerlidir. Yün halıların da yapıları gereği sıcak su ve kimyasal temizleyicilerin dokularına zarar verdiği bilinmektedir. Pendik Kavakpınar şubemizdeki İnci halı yıkama şubemizde, temizliği ve bakımı yapılacak olan halılarınızı, vermiş olduğunuz adresten aldıktan sonra, kimyasal madde barındırmayan bitkisel özlü şampuanlar kullanılarak hijyenik ve arınmış hale getirilir. Daha sonra kapalı kurutma odalarında, kurutma makineleri sayesinde zaman tasarrufu yaparak kurutma işlemi yapılan halılarınız ambalajlanarak ücretsiz servisi ile temizlik firmamız tarafından en kısa sürede teslim edilir.

Pendik Kavakpınar Stor perde yıkama

Stor perdeler genellikle yaşam alanlarımızda güneşlik yerine kullandığımız bej veya krem renkli perdelerdir. Stor perdelerin kendilerine özgü hassasiyet ve özen isteyen temizleme, yıkama teknikleri vardır.  Alanında uzman olmayan kişiler tarafından temizlenmeye çalışıldığında stor perdelerde deformasyonlar ve hatta bozulmalar oluşturmaktadır.  İnci halı olarak pendik Kavakpınar stor perdelerinizin temizliği için perdelerinizi ilk etapta kodlandırıp demonte halinde getirip teslim alıyoruz. Stor perdelerinizi yıkadıktan sonra klimalı odalarımızda kurumalarını sağlayarak kısa sürede teslim etmeyi amaçlıyoruz. Teslim esnasında dilerseniz stor perdelerinizi kullanım alanlarına tekrardan montajını yapma seçeneğini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Pendik Kavakpınar yorgan yıkama

Yorgan temizliği sağlık açısından oldukça önemlidir. Sürekli olarak kullanımda olan ve içerisinde bakteri oluşan yorganların düzenli periyotlarda yıkanması gerekmektedir. Özellikle yün yorganların temizliğine dikkat edilmeli ve ihmal edilmemelidir.  Bu konuda İnci halı yıkama olanaklardan yararlanmak, derinlemesine temizlik ve hijyen açısından sağlığınız için en uygun seçim olacaktır. Teknolojik gelişmeler sonucunda İnci halı yıkama olarak Pendik Kavakpınar şubemizde Pendik Kavakpınar yorgan yıkama ve temizleme işlemlerimiz de gerçekleştirilmektedir. Yorganlarınızın tamamen derinlemesine dezenfekte olmalarını sağlayacak özellikteki makinelerimiz, ev ortamındaki yıkama sonuçlarından daha fazla temiz sonuçlar çıkarmaktadır. Elyaf yorganlar evde temizliği kolaylıkla sağlanan çamaşır makinesinde yıkaması yapılabilen yorganlardır. Fakat yün yorgan yapısı gereği sıcak suyu ve kimyasal temizleyicileri sevmez. Yün yorgan el yordamı ile ya da makinede yıkandığı taktirde çekme ve yorgan üzerinde lekelenmelere yol açar. İnci halı Pendik Kavakpınar şubemize teslim edilen yorganlarınız öncelikle yüzde oluşan lekelenmelerinden kurtulmak için leke çıkarma uygulaması yapılmaktadır.  Sonrasında ise kuru temizleme işlemine geçilir. Yorgan temizliğinin en problemli ve püf noktası da yorganın kurutulma işlemidir. Yorganın tamamen kuru olduğundan emin olunması gerekmektedir. Yün yorgan nemli ya da yaş kalırsa yüzde lekelenmelerin oluşması kaçınılmazdır. Bunların yanı sıra nemli kalan yorgan tekrar bakteri oluşumuna ve kötü koku oluşumuna yol açacaktır. Bu nedenle yorganlarınız için derinlemesine temizleme işlemi ve tamamen kurumuş halde teslim almanız açısından İnci halı yıkama sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. İnci halı yıkama olarak, yorgan yıkama hizmeti olarak hem sizi büyük bir hizmetten kurtarıyor, hem de yorganlarınızın sağlığınız açısından tamamen hijyenik olmasına olanak sağlıyoruz.