Bambu Halı Yıkama Pendik

bambu halı yıkama pendik

Bambu halı yıkama Pendik bu tür halıların temizliğinde ve yıkanmasında hassas davranır. Bambu halı çevreye zarar vermeyen malzemelerden üretilir, bu nedenle ekolojik ve çevre dostu bir seçenektir. Sürdürülebilir malzemelerle üretildiği için bu tür kilimler ve halılar alerjisi olan kişilerin daha rahat kullanacağı mükemmel seçimdir. Bununla birlikte bambu halılarda da, diğer tüm halılarda olduğu gibi, kapsamlı bir temizlik yapılması gerekir.

Bambu Halı Yıkama Pendik İşlem Süreci

Bambu halısı çok dayanıklı malzemelerden yapılmış olsa da, gerçek şu ki, orijinal görünümünü korumak için özel bakıma ihtiyacı var. Alınması gereken bu önlemlerden bazıları, Bambu, oldukça dayanıklı olmasına rağmen, doğrudan güneş ışığına en iyi şekilde tepki vermez, bu nedenle daha fazla gölgeli veya güneşten perdelerle korunan yerlere yayılmalıdır. Bambu halı yıkama Pendik Ofisleri, evlerinizde yıkayamayacağınız bu ürünleri rahatlıkla temizleme imkânı sunuyor. Bambunun renkleri, gün ışığında solar, halının yüzeyindeki karmaşık tasarımlar daha az görünür hale gelir ve hatta kaybolur. Halı lifleri veya pamuk kenarı arasına sıkışmış toz veya tüyleri temizlemek için haftada en az bir kez süpürün veya vakumlayın. Halının yüzeyine zarar vermemeye dikkat edin; Bambu halınızın bakımı size temizliği ise bize aittir.

Bambu Hali Yıkama Tekniklerimiz

Bambu halı yıkama Pendik şubemiz halı temizliği yapmanın üç farklı yöntemini kullanır. Her birinin kendine has özellikleri vardır ve bazı özel durumlar için daha uygundur.

YARI ISLAK HİJYENİZASYON: Bu yöntem, başlangıçta halının içinde bulunan kir ve toz parçacıklarının vakumlanmasından oluşur. Ardından, halının tüm uzunluğu boyunca bir ürün uygulanır ve lekeleri ve kalıntıları çıkarmak için döner fırçalarla yayılır. Son olarak ürünü çıkarmak için su uygulanarak halının daha kısa sürede kuruması sağlanır.

KURU HİJYENİZASYON: Kuru temizleme ile önceki yöntem arasındaki fark, uygulanan ürünün türüdür ve emildiğinde neredeyse anında kurur. Bu nedenle, işlem sırasında su verilmesi gerekli değildir.

BUHAR HİJYENİZASYONU: ​​Bu yöntem, halıyı yıkamak için 160° buhar spreyi kullanır. Buhar uygulaması, emme işlemi ile eş zamanlı olarak gerçekleşir ve kumaş liflerinde hız ve daha az hasar sağlar.

Bambu halı yıkama Pendik firmamız hizmet öncesi ve sonrası uzmanlaşmış personeli ile daima yanınızda. Stor,  kilim, kanepe, deri koltuk temizliği gibi çeşitli hizmet türlerinde farklı nitelikler sunuyor.

 

 

Önceki Yazı
Yeni Yazı